Velikost textu

Spolky

Klub přátel Pluhova Zďáru je neoficiální spolek kamarádů a kamarádek pocházejících z Pluhova Žďáru a širokého okolí. Naše činnost spočívá v pořádání a udržování některých  místních tradic. Naši aktivitu jsme začali rozvíjet v roce 2009. Mezi tradice, které se snažíme udržovat patří například Masopust, Pálení čarodějnic a v neposlední řadě také Čertovsko-Mikulášská nadílka. Také bychom chtěli zmínit novodobou kratochvíli, jež pořádáme v létě u vody, které říkáme Půlení léta. Tyto akce neděláme jen pro pobavení nás samotných, ale hlavně pro pobavení a rozveselení našich spoluobčanů všech věkových kategorií, a také proto, že výše zmíněné tradice na vesnici prostě patří. Dokud na tyto činnosti budume mít sílu, chuť a čas, budeme toto dělat se stejnou vervou jako doposud.

Obecní úřad Pluhův Žďár

Pluhův Žďár č.p. 66
378 24 Pluhův Žďár
Jižní Čechy, Jindřichohradecko

tel: +420 384 382 255, +420 380 427 666
mail: starosta@obecpluhuvzdar.czucetni@obecpluhuvzdar.cz
web: www.obecpluhuvzdar.cz

Starosta

Radim Beneš,  725 972 632
   starosta@obecpluhuvzdar.cz

Místostarosta

Zdeněk Mareš, tel. 721 186 050

Pracovní doba

pondělí až pátek: 7.00 - 15.00

Uložit
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Odmítnout